Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sabit Bilalli

Tags: Sabit Bilalli, Biti, Sabit Bilali

Vendlindja: Podujevë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 55 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Dashi  
Sabit Bilalli është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë popullore.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...

>> Dërgo Biografinë >>


  • Sabit Bilalli ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni
 Mesatarja:  5 / Votuan:  2teksteshqip.com © 2007 - 2017