teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Sabri Fejzullahu


Sabri Fejzullahu Lyrics

Tags: Sabri Fejzullahu, Sabria, Sabri Fezullahu, Sabri Fejzullau
Vendlindja: Prishtinė   |  Mosha: 67 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Virgjeresha  
Sabri Fejzullahu ėshtė aktor, kėngėtar dhe politikan nga Kosova. Nė vitin 2002 ai ishte deputet i PDK-sė nė Kuvendin e Kosovės. Sabri Fejzullahu ėshtė i martuar dhe ka 4 fėmijė. Ka mbaruar studimet e gjuhės dhe letėrsisė shqipe nė Fakultetin Filozofik, si dhe aktrimin nė Fakultetin e Arteve tė Bukura. I biri i tij Ermal Fejzullahu ėshtė njė kėngėtar i njohur nė zhanrin pop dhe popullore. Sabri Fejzullahu i takon gjeneratės sė vjetėr t... >> Lexo gjithė biografinė >>
8

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  104
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Goditje Nė Zemėr ::  
 :: Ti Po Shkon ::  
 :: Lutem Per Ty ::  
 :: Nuk Harrohet ::  
 :: Aeroporti ::  
 :: Ilaci Im ::  
 :: Mos M' Gjuaj ::  
 :: Ku Je Me Kend Je ::  
 :: Qe 1000 Vjet Une Po Te Pres ::  
 :: Nostalgjia ::  
 :: Shpirt Magjie ::  
 :: Hija E Flokut Tėnd ::  
 :: Kafe Muhabet ::  
 :: Malli ::  
 :: Kaluar Mbi Atin E Bardhė ::  
Kalendari
21/12/2014

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Tingulli 3nt - Jasha

  Enca - Ata Nuk E Din

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra