teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Sabri Fejzullahu - Pema E Lirisė


Ne bėjmė kėrkime tė vazhdueshme nė Youtube, por nuk kemi arritur tė gjejmė njė videoklip pėr kėtė kėngė.

Kerko Video


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1


Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Pema E Lirisė" kėnduar nga Sabri Fejzullahu.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.


Dėrgoni Tekstin
Sabri Fejzullahu - Pema E LirisėNga Albumi: Sabri Fejzullahu

Sabri Fejzullahu 1994 Albumi
Sabri Fejzullahu   (1994)
  1. Sabri Fejzullahu - Kopshti I Dashurisė
  2. Sabri Fejzullahu - Pema E Lirisė  
  3. Sabri Fejzullahu - Takimi Me Shoqen E Studimeve
  4. Sabri Fejzullahu - Le Tė Kujtohen Kėngėt E Mia
  5. Sabri Fejzullahu - Le T'ia Themi Njė Kėnge Gazmore
  6. Sabri Fejzullahu - Takimi I Parė
  7. Sabri Fejzullahu - Romantika!
  8. Sabri Fejzullahu - Kaluar Mbi Atin E BardhėGėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Era Istrefi 23 vjeē
Violeta Turkeshi 64 vjeē
Korab Shaqiri 28 vjeē
Adnan Daci 41 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Korrik 2014

Me I Miri Ne T.B.A.?

  Unikkatil

  Klepto

  Presioni

  Cyanide

  Jetoni

  Barooti

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra