teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

SAMANTA KARAVELLO :: NEWS


Samanta Karavello Ndahet Nga I Dashuri


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  2

[22-04-2012]
Ai thjesht ishte i dashuri i saj dhe se nuk ishte ngatėrruar ndonjėherė me punėt e Samantės me muzikėn. Tashmė dihet qė janė ndarė, por pėr arsyet e ndarjes nuk kanė folur ende. Po cili ėshtė djali me tė cilėn Samanta pati gati 1 vit e gjysmė lidhje? I dashuri i saj u tha se merrej me biznes dhe quhet Kreshnik Kasneci.

Ai ėshtė dy vite mė i madh se Samanta, dhe sė bashku u panė bashkė pėr herė tė parė nė njė qendėr tregtare nė Tiranė. Mė vonė ata e konsoliduan lidhjen e tyre me udhėtime edhe jashtė Shqipėrisė. Komentet nė fillim ishin se i dashuri e shoqėronte kėngėtaren thuajse nė tė gjitha angazhimet e saj profesionale, por mė vonė kėto komente u zėvendėsuan me komente tė tjera se ata frekuentoheshin mė shumė nė argėtimet e tyre nė jetėn e natės.

Menjėherė pas lidhjes me Nikun, Samanta u tjetėrsua nga njė vajzė e vogėl dhe e brishtė, nė njė vajzė tė rritur e seksi, e cila gjithnjė e mė tepėr eksperimenton me ngjyrėn e flokėve, veshjet provokuese, e make-up-in heraherės tė rėndė. Tashmė Samanta ėshtė nė kėrkim tė sponsorėve pėr realizimin e klipit tė saj mė tė ri.

Klipi i saj mė i fundit titullohej "Larg", qė i kushtohej njė dashurie tė dėshpėruar, pasi i dashuri vendos ta lėrė Shqipėrinė pėrgjithnjė. Pėr sa i pėrket lidhjes me Nikun, ajo edhe pse ishte ēift gjithandej prezantohej si "single", pėr faktin se miq tė tyre tė afėrt kanė treguar se kėngėtarja nuk merrte shumė siguri nga djali.

Mė shumė se njė vit mė parė u pėrfol se ishte hyrja nė jetėn e saj e njė djali, qė ajo tė harronte look-un prej fėmije tė padjallėzuar, pėr t'u shfaqur nė skenė si "Femėr fatale", nė "Top Fest 7", por gjithmonė duke iu pėrmbajtur moshės qė ka me veshjen.
 (Panorama Plus)

Kalendari
28/01/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Ismail Kadare
Ismail Kadare
79 vjeē

Votimi i Javes
   26 Janar - 1 Shkurt 2015

Best New Artist 2014?

  Kida

  Enca

  Arilena

  Florent Abrashi

  Offchestra

  Stelina

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra