teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Samanta Karavello


Samanta Karavello Lyrics

Tags: Samanta Karavello, Samanta Karavella, Samantha Karavello
Vendlindja: Tiranė   |  Mosha: 24 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Gaforrja  
Pasioni dhe deshira e saj per muziken u shfaqen qe ne moshen 6 vjecare. Karriera e saj nisi ne moshen 13 vjecare ne nje nga audicionet me te famshme te talenteve te reja ''Ethet e se premtes mbrema''.Mbas ketij spektakli angazhimet e saj ne art kan qene ne menyre te vazhdueshme dhe te sukseshme.Ne moshen 14 vjecare u be pjese e Festivalit ne RTSH-ar dhe me vone e shume festivaleve duke permendur ktu '' Kenga Magjike'' "Top Fest" , ''Mikrofoni i a... >> Lexo gjithė biografinė >>
10

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.7 / Votuan:  76


Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Ti S'e Din Se ::  
 :: Pafundesi ::  
 :: S'te Mbaj Dot Peng ::  
 :: Larg ::  
 :: Le Tė Jetė ::  
 :: Shume Happy ::  
 :: Start ::  
Kalendari
18/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Labi
Labi
35 vjeē
Christina Aguilera
Christina Aguilera
34 vjeē

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Tingulli 3nt - Jasha

  Enca - Ata Nuk E Din

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Nora Istrefi - Baby Jem

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra