teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Selajdin Miftari - Salushi - Kėngė Pėr Idriz Seferin


Videoklip LIVE :: LIVE Video

Nuk ka akoma asnje vote
 

Send "Kėngė Pėr Idriz Seferin" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Kėngė Pėr Idriz Seferin" kėnduar nga Selajdin Miftari - Salushi.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Selajdin Miftari - Salushi i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Selajdin Miftari - Salushi - Kėngė Pėr Idriz Seferin

  •   Playlist  
  • Tags   Selajdin Miftari - Salushi, Selajdin Miftari, Salushi

Titulli: SELAJDIN MIFTARI - IDRIZ SEFERIT [2014-04-06]
PRODUKSIONI MUZIKOR SHQIPONJA
Entertainment Kohezgjatja: 4:29 | Shikime: 3306 | Vota: 9 | Mesatarja Votimit:
Me shume kenge nga: Selajdin Miftari (Salushi)

Selajdin Miftari (Salushi)
Selajdin Miftari (Salushi)
Send "Kėngė Pėr Idriz Seferin" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Elda Shabani (Madonna Shqiptare) 37 vjeē
Shkodran Tolaj 34 vjeē
Ajrulla Emini 47 vjeē

Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Nora Istrefi

  Adelina Ismajli

Votimi i Javes