teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Sergio HdTags: Sergio Hd, Sergio, Serxhio, Serxhio Hajdini
Vendlindja: Vlorë   
Sergio Hd është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur, që këndon muzikë ritmike moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...

>> Dërgo Biografinë >>
  • Sergio Hd ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  331 :: You And I ::  


Kalendari
21/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Adalena Seferi
Adalena Seferi
25 vjeç
Tiziano Ferro
Tiziano Ferro
37 vjeç
Argjent Marku
Argjent Marku
44 vjeç
Gjon Gjevelekaj
Gjon Gjevelekaj
66 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Isuf Luzaj
Isuf Luzaj
(1913-2000)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

  Çfarë Ti Bëj

Voto