teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Sergio

Vendlindja: Vlorė   |  Mosha: 25 Vjeē   Sergio Karmangjalli ka lindur ne Vlore. Jeton dhe vepron ne Amerike Washington DC....
>> Lexo gjithė biografinė >>
Sergio Lyrics

Tags:
Sergio, Sergio Hd, Serxhio
0


Send Sergio Ringtone to your Cell


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  87



» Dergo Nje Kenge »

Tekstet e Kengeve:

» Dergo Nje Kenge »



Bashkepunime ose Links:



  • Perkthime:


  •   Without U    Pa Ty




 :: Without U ::  
 :: Emanuela ::  
 :: Delisia ::  


Send Sergio Ringtone to your Cell





Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Alban Skenderaj 32 vjeē
Nidora Gjyriqi 25 vjeē

Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Nora Istrefi

  Adelina Ismajli

Votimi i Javes