teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Shkumbin Ismaili - Ti Nuk Me KuptonJam merzit
nuk dua ta pranoj
sot e ndjej se smundem
asgje me te ndrishoj
jam i lodhur nga fjalet e tua
sa e sa vite
mashtrove veten dhe mua..
jam merzit
nuk di kujt ti tregoj
ty nuk me kuptove
kush qeter tč me kuptoj
kam menduar
qe do jet ma ndrishe
as ty nuk ndrishove
mbete ajo qe ishe

Nata sonte ēdo gjė tretėn
Vetėm mallin nuk ma tret
Ty mė thoje shumė tė dua
Un t`besoja me t`vėrtetė
Nata sonte ēdo gjė tretėn
Veē kujtimet mė kan mbet
Ty mė thoje jam e jotja
Tė besova me t`vėrtetė

Jam merzit
nuk di kujt ti tregoj
ty nuk me kuptove
kush qeter tč me kuptoj
kam menduar
qe do jet ma ndrishe
as ty nuk ndrishove
mbete ajo qe ishe

Nata sonte ēdo gjė tretėn
Vetėm mallin nuk ma tret
Ty mė thoje shumė tė dua
Un t`besoja me t`vėrtetė
Nata sonte ēdo gjė tretėn
Veē kujtimet mė kan mbet
Ty mė thoje jam e jotja
Tė besova me t`vėrtetė (x3)


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35

Send "Ti Nuk Me Kupton" Ringtone to your Cell- Ky tekst u dėrgua nga onlyMe -
Jam merzit
nuk dua ta pranoj
sot e ndjej se smundem
asgje me te ndrishoj
jam i lodhur nga fjalet e tua
sa e sa vite
mashtrove veten dhe mua..
jam merzit
nuk di kujt ti tregoj
ty nuk me kuptove
kush qeter tč me kuptoj
kam menduar
qe do jet ma ndrishe
as ty nuk ndrishove
mbete ajo qe ishe

Nata sonte ēdo gjė tretėn
Vetėm mallin nuk ma tret
Ty mė thoje shumė tė dua
Un t`besoja me t`vėrtetė
Nata sonte ēdo gjė tretėn
Veē kujtimet mė kan mbet
Ty mė thoje jam e jotja
Tė besova me t`vėrtetė

Jam merzit
nuk di kujt ti tregoj
ty nuk me kuptove
kush qeter tč me kuptoj
kam menduar
qe do jet ma ndrishe
as ty nuk ndrishove
mbete ajo qe ishe

Nata sonte ēdo gjė tretėn
Vetėm mallin nuk ma tret
Ty mė thoje shumė tė dua
Un t`besoja me t`vėrtetė
Nata sonte ēdo gjė tretėn
Veē kujtimet mė kan mbet
Ty mė thoje jam e jotja
Tė besova me t`vėrtetė (x3)

Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin AkordetSend "Ti Nuk Me Kupton" Ringtone to your Cell


Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Nora Istrefi

  Adelina Ismajli

Votimi i Javes