teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Shkumbin Ismaili - Mos Me Akuzo


Videoklipi Zyrtar :: Official Video
Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  66

Send "Mos Me Akuzo" Ringtone to your Cell- Ky tekst u dėrgua nga kristjana -

Kėngė pjesėmarrėse nė Zhurma Show 2013  
Tjeter kohe ishte atehere
gjerat kishin me shume vlere
te besoja ne fillim
dhe mohoja cdo gabim
tjeter kohe ishte atehere
fjalet kishin me shume vlere
erdhi koha te kuptoj
ne te dy me s'jemi njesoj

REF 2x:
Mos me akuzo mos me thuaj jo
asgje nga une ti mos kerko
sa shume ke deshire te shikohesh ne pasqyre
cdo here ty te duket vetja me e mire

Ti po flet une te degjoj
keshtu kalon cdo dite njesoj
thashethemet nuk kane fund
i degjoj cdo dite gjithkund
ndonjehere do ta kuptosh
cfare do te thote nje dashuri
por atehere do te jete shume vone
dhe une me s'do jem me ty

REF x4:
Mos me akuzo mos me thuaj jo
asgje nga une ti mos kerko
sa shume ke deshire te shikohesh ne pasqyre
cdo here ty te duket vetja me e mire

Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin Akordet  • 2014-04-16 12:49:04
    Mos me akuzo mos me thuaj jo / asgje nga une ti mos kerko

    Dergoi: Lindi
    14
    1Send "Mos Me Akuzo" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Shyhrete Behluli 56 vjeē
Armend Regjepagiqi 46 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes