teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli


Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli Lyrics

Tags: Shkurte Fejza, Gresa Behluli
Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli jane nene e bije. Duetin e pare e kane realizuar ne vitin 2006 me kengen "Xhamadanin qendis nena", nga ku ka filluar karriera e tyre e suksseshme.Ne vitin 2009 realizojne nje klip shume te qelluar "Nena dhe bija", klip ky i cili i pushtoi zemrat e te gjithe nenave shqiptare, nga vet fakti se kengetareve u pershtateshin rolet.Viti 2010 sjell albumin e perbashket te titulluar "Kenge dasmash", i cili krijoi nje atmosf... >> Lexo gjithė biografinė >>
0

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  22
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Nanė Moj Nanė ::  

Kalendari
27/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Profa
Profa
33 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Lasgush Poradeci
Lasgush Poradeci
(1899-1987)

Votimi i Javes
   22-28 Dhjetor 2014

Top Hiti 2013-2014

  Tuna - Fenix

  Babastars - High 2

  Noizy - Bonja Me Dore

  Mc Kresha - Amsterdam

  Skivi, Nora & Mimoza - Na

  Buta - Mellow

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra