teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Lajme Te Reja ShowBiz nga Muzika Shqiptare

Rosela Gjylbegu: “Dhuroni Sa Mė Shumė Dashuri” Intervistė Ekskluzive:

Rosela Gjylbegu: “Dhuroni Sa Mė Shumė Dashuri”
Rosela Gjylbegu, e cila sė fundmi ishte pjesė e festivalit Kėnga Magjike, vjen nė njė intervistė ekskluzive pėr teksteshqip.com. Rri me mua titullohet kėnga me tė cilėn Rosela u prezantua nė natėn finale tė kėtij festivali dhe na rrėfen gjithēka rreth prapaskenave tė eventit si dhe pėr 2 ēmimet qė ajo rrėmbeu. Rosela gjithashtu do tė jetė aktive nė muzikė edhe gjatė festave tė fundvitit. Pėr mė shumė detaje na i tregon vetė Rosela nė intervistėn mė poshtė... TeksteShqip: Rosela, jeni paraqtiur sė fundmi nė festivalin Kėnga Magjike me kėn...

 • Kush ėshtė Revista V Magazine Qė E Promovoi Era Istrefin
  17-12-2014
  Revista V Magazine, qė e mori nė intervistė dhe shkroi edhe njė koment pėr kėngėtaren Era Istrefi, ėshtė njėra prej revistave mė tė njohura nė SHBA. Shikoni prestigjin qė ka kjo revistė Shumė skeptikė mund tė thonė se V Magazine nuk ėshtė edhe ndonjė revistė prestigjioze amerikane, por nuk ėshtė ashtu. Edhe pse ėshtė njė revistė re nė tregun amerikan, pasi qė filloi tė botohet nė shtator tė vitit 1999 si njė botimi i kufizuar i Visionare, ku njihej mė shumė si njė libėr pėr veshje tė klasės sė lart, por V ėshtė mė ndryshe, jo njė revistė formale, e kapshme pėr lexuesin dhe paraqiste diēka mė alternative nė tregun amerikan. Se ės...
 • Flaka Me Risi
  17-12-2014
  Rock kėngėtarja e njohur Flaka Krelani ka bėrė tė ditur se sė shpejti do tė vijė me njė kėngė tė re. Sipas kėngėtares projekti i saj i ri do tė lansohet gjatė muajit janar... Ndonėse ka vetėm tre muaj qė Flaka Krelani solli nė treg kėngėn ‘Zjam’ e cila u mirėprit nė publik. Rock kėngėtarja bėn me dije se tashmė ėshtė nė proces tė pėrfundimit tė punės rreth projektit tė ri. Mė konkretisht kėnga e re e Flakės, nė duart e publikut do tė vijė gjatė javės sė dytė tė muajit janar, bėjnė me dije burime te Lajmi.net. Ndėrkaq kjo kėngė do tė jetė e plotėsuar edhe me videoklip. Ndryshe Flaka pėrveē se vjen gjithmonė me kėngė tė pėrzg...
 • Arti, Shpreh Pakėnqėsitė E Tij Pėr Politikėn
  17-12-2014
  Art Abazi nėpėrmjet njė statusi tė postuar nė rrjetin e tij social nė Facebook ka treguar pa kėnaqėsitė e tij pėr ngjarjet politike nė vend. Arti ka thėnė se asnjėherė nuk i pėlqen tė flasė rreth kėsaj ēėshtjeje por ja qė nga zhgėnjimi i madh ka vendosur tė shkruar diēka. Ja se si iu drejtohet ai: Edhe pse nuk osht n'natyrėn tem me bo statuse qe kanė t' bojnė me politikėn...sot po detyrona me bo 1 t'tillė tu marrė shkas prej ngjarjes tronditėse qė paska ndodhė sot, me c'rast ka humbė jetėn njė fėmijė 5 vjeēar si pasojė e kafsh...

 • Noizy Do Martohet Me Rihannėn?
  17-12-2014
  Rep artisti nga Shqipėria Noizy, ka postuar njė fotografi nė rrjetin social ‘Instagram’ njė fotografi e cila nuk ėshtė e tij por e kėngėtarės Rihanna. Brenda kėsaj fotoje, Noizy e ka quajtur atė si njė ‘fytyrė engjėllore’ si dhe me shaka ka lajmėruar qė ai dhe Rihanna do tė martohen shumė shpejtė. “My Baby angel face @badgalriri #SoonMarried” ishte shkrimi i reperit....
 • Dhurata E Tymos Gjatė Photoshotingut
  17-12-2014
  Kėngėtarja Dhurata Ahmetaj ka realizuar njė photoshooting, por, duke mos u paraqitur asnjėherė njėjtė. Nė disa fotografi ajo pothuajse nuk ka fare rroba e nė disa me tė leshta. Nė vazhdėn e ndryshimeve hyn edhe njė gjest i Dhuratės. Ajo gjatė kėtij realizimit tė setit fotografik ka ndezur edhe njė cigare duke dashur qė tė paraqitet si njė ‘madam’. 36396 Ajo kėto fotografi i ka hedhur edhe nė rrjetin social ‘Instagram’ ku ka marrė komente tė ndryshme nga simpatizuesit e saj...
 • Don Arbas U Del Nė Mbrojtje Myslimanėve
  17-12-2014
  Producenti i njohur Don Arbas ka publikuar sė fundmi njė status nė Facebook ku tregon qėndrimin e tij ndaj tė gjithė personave tė cilėt janė kundėr muslimanizmit duke thėnė se secili ka fenė e tij dhe ka tė drejtė ta rrespektojė atė. “Te gjith anti muslimant ose te fes se kundert na thojn shkoni ne Arabi jetoni se atje e keni vendin ne jem Shiptar blla blla. Po fet tjera nga vijn nga cilat vende ? JERUSALEM !!! Nese ashtu shkoni ju atje po ju penguam ne muslimanet SHQIPTAR 100%” - kishte shkruar ai nė Facebook....
 • Mozzik & Enca, 1 Milion Klikime Nė Youtube
  17-12-2014
  Edhe njo kėnga mė e re e sjellur nė treg nga dy artistėt e rinj tė skenės Mozzi & Enca Haxhia, ka arritur shifrėn e mbi 1 milion klikimeve nė youtube. E si duket ekstrakti i kėtij dueti duhet tė jetė Enca e cila i dha popullaritet kėngės dhe tashmė ėshtė mėsuar me shifrat e milionėve nė youtube. 34809 Pėrndryshe gjatė verės, Enca me Apo t'pelqen theu ēdo rekord duke grumbulluar kėshtu plot 9.8 milion klikime. Ky vit mesa duket ka qenė viti i artistėve tė rinj. Shumė emra tė panjohur mė parė kėtė vit janė bėrė mė tė pėlqyerit nga publiku, Enca, Mozzik, E...
 • Morena Kujton Nėnėn E Saj
  17-12-2014
  Morena Taraku ka postuar sot njė foto nė rrjetin e saj social Instagram tė cilin e ka shoqėruar sė bashku me njė mbishkrim. Ajo ka treguar se para 11 vjetėsh mamaja e saj ka vdekur dhe se edhe sot asaj i mungon shumė. Ja se ēfarė ka shkruar Morena: My mother died 11 years ago . She was 40. Tonight she appeared in the only place I can see and talk to her: my dreams. In this dream, which was set in an apartment she was not sick. This was a surprise. Since passing away, my mother usually appears in the state she left the world—ve...

 • Chipsi Largohet Nga ‘elephant’, Fajtore Teuta Krasniqi
  17-12-2014
  Besim Muharremi apo qė tė gjithė e njohim si ‘Chipsi’ pėr shumė kohė ka qenė krahu i djathė i kėngėtarit Blero Muharremi. Ai ka dhėnė njė kontribut tė madh tek kompania ‘Elephant’ e cila ėshtė nėn menaxhimin e Bleros. Mirėpo Chipsi nuk do tė jetė mė pjesė e kėsaj kompanie. Kjo pasi qė aktorja Teuta Krasniqi, tashmė ish gruaja e Bleros, ėshtė fajtorja kryesore pėr kėtė largim. Indeksonline nga burime tė sigurta ka mėsuar se Teuta ėshtė hakmarrė ndaj Chipsit pėr shkak se ky i fundit kishte bėrė tekstin dhe muzikėn e kėngės ‘N.U.N’ tė...

 • Aurela Gaēe: Pėr Asnjė ēast Nuk E ėndėrrova Fitoren
  17-12-2014
  Kėngėtarja Aurela Gaēe triumfoi sėrish! Megjithėse shumė e dashur pėr publikun, ajo kėtė herė mori njė vlerėsim ndryshe, atė tė kolegėve. Sigurisht qė fitorja e kėngėtares sė suksesshme nuk erdhi e papritur, sepse ajo u paraqit me njė kėngė shumė tė bukur, me njė performancė krejtėsisht tė sajėn qė gjithherė bėn bujė, dhe i mori duartrokitjet qė ditėn e parė. Ēudi do tė ishte sikur tė mos e merrte Aurela trofeun e “Kėnga Magjike”. Mirėpo kėsaj here kėngėtarja nuk e deshi fitoren. Siē veprojnė zakonisht artistėt e mėdhenj, Aurela vendo...

 • Jennifer Lopez: “Jam E Varur Nga Dashuria, Kam Frikė Nga Vetmia”
  17-12-2014
  Kėngėtarja Jennifer Lopez ka pranuar se ėshtė femėr e varur nga dashuria, e cila ka frikė nga vetmia. 36112 Nė njė intervistė pėr revistėn amerikane “Self”, krijuesja e hitit “Booty”, ka thėnė se vitet e fundit ka mėsuar tė dojė mė shumė vetėn sepse shpesh ka gjetur njė tjetėr partner pėr tė lehtėsuar dhimbjen e ndarjes nga partneri i mėparshėm. 36273 “Kur jeni e pikėlluar, ju duhet tė n...

 • Aurela Gaēe: “Kam Nevojė T’i Jap Publikut Energjinė Time”
  17-12-2014
  Kėngėtarja Aurela Gaēe triumfoi sėrish! Megjithėse shumė e dashur pėr publikun, ajo kėtė herė mori njė vlerėsim ndryshe, atė tė kolegėve. Sigurisht qė fitorja e kėngėtares sė suksesshme nuk erdhi e papritur, sepse ajo u paraqit me njė kėngė shumė tė bukur, me njė performancė krejtėsisht tė sajėn qė gjithherė bėn bujė, dhe i mori duartrokitjet qė ditėn e parė. Ēudi do tė ishte sikur tė mos e merrte Aurela trofeun e “Kėnga Magjike”. Mirėpo kėsaj here kėngėtarja nuk e deshi fitoren. Siē veprojnė zakonisht artistėt e mėdhenj, Aurela vendo...

 • Ledri & Mc Kresha, Befasi Pėr Publikun
  17-12-2014
  2 reperėt e njohur nga Kosova Ledri Vula & MC Kresha janė parė shumė shpesh nė rrjetet sociale sė fundmi. Ka imformacione se dyshja nė fjalė janė duke pregatitur njė duet surprizė pėr publikun i cili pritet tė lansohet gjatė festave tė fundvitit. 35803 Ledri gjithashtu u pėrfol edhe pėr njė fotografi e cila ishte pjesė e rrjeteve sociale pak ditė mė parė. Nė foto shihej Ledri, Kresha si dhe reperi nga Shqipėria Noizy, me tė cilin dikur ishin armiq ndėrsa nė fot...

 • Kėmbėt Seksi Tė Soni Malaj
  17-12-2014
  Kėngėtarja Soni Malaj ka postuar njė fotografi nė rrjetin social ‘Instagram’ nė tė cilėn dukej mjaftė bukur. Ajo kishte vėnė nė pah kėmbėt e saj tė gjata dhe seksi tė cilat janė ėndėrr pothuajse e ēdo mashkulli. Soni ėshtė njėra ndėr kėngėtaret e skenės muzikore e cila i kushton rėndėsi tė madhe pamjes sė saj. Ajo kalon me orė tė tėra nė palestėr dhe djerėsitėt e tėra nė mėnyrė qė tė duket sa mė nė formė. Pėrpos kėmbėve tė saj, Soni i ka edhe vithet tė perfeksionuara tė cilat gjithmonė tėrhjekin vėmendje....

 • Beatrix E Shpreh Dėshirėn E Saj Pėr 2015-ėn
  16-12-2014
  Se ėshtė e pasionuar pas bendit ‘Billy Talented’ tashmė dihet. Por,gjithė dashurinė qė e ka pėr kėtė grup, kėngėtarja Beatrix Ramosaj dėshiron ta kompletojė edhe mė njė takim me ta. Madje, kjo ėshtė dėshira e saj pėr vitin qė po vjen. Sė paku kėshtu ka konfirmuar vet ajo nėpėrmjet njė postimi nė rrjetin social, ‘Twitter’. “I wanna meet @billytalentband soooooo bad! My wish for 2015” ishte shkrimi i kėngėtares. Ndėr tjera, Beatrix para disa ditėsh ėshtė ndjekur nė po tė njėjtin rrjet nga njėri ndėr anėtarėt e kėtij bendi dhe kjo gjė e ka bėrė atė shumė tė lumtur....
 • Dhurata, Krenare Pėr Gjoksin E Saj
  16-12-2014
  Njihet si njė nga kėngėtaret mė seksi tė skenės muzikore. Kėtė gjė, Dhurata Ahmetaj e ka treguar nė shumė forma e sidomos me paraqitjet e saj gjysmė nudo nėpėr klipet e saj siē ėshtė edhe ai ‘If U Like It’ nė tė cilin ajo kishe shumė pak rroba nė trup sa pėr tė mos thėnė fare. Por, Dhurata, nuk heziston asnjėherė qė tė tregojė trupin e saj. Ajo ka postuar njė fotografi nė rrjetet sociale ku shihet se ėshtė e veshur nė mėnyrė shumė provokative dhe nė pah kishte nxjerrė gjoksin e saj. E kjo gjė duket po se e ka bėrė krenare kėngėtarėn pasi qė ajo ka marrė mjaftė komente nga fansat e saj....
 • Cozman Nuk I Ndahet Marihuanės
  16-12-2014
  Me sa duket reperi i njohur Cozman e pėlqen shumė gjethin e marihuanes. Mė herėt veshi rroba me gjethe mariuhane, ndėrkaq tani vė kapele me tė. Cozman, disa herė ėshtė pėrfolur nė idhje me kėtė gjė. Pavarėsisht se ēka thonė njerėzit, ai sėrish vazhdon tė jetė njėsh me barin. 36227 Kėtė dashuri ndaj mariuhanes, ai po e transmeton edhe tek e dashura e tij, kėngėtarja Tuna. Edhe ajo shpesh po shihet e veshur me gjethe tė kėtij lloji bimėsh....
 • Landi I
  16-12-2014
  Topi i basketbollit me numrin 23 qė mbante idhulli i tij Michael Jordan, ishte tatuazhi i bėrė nga i ndjeri Dr Flori nė krahun e tij. Njė prej miqve tė tij mė tė mirė, Landi Hysi, ka vendosur t’i kushtojė njė tatuazh nė trupin e tij dhe ėshtė i njėjti qė kishte Dr. Flori. Landi i dedikoi atij edhe ēmimin e fituar tek Kėnga Magjike. Ai ka deklaruar qė njė prej pengjeve qė i ka mbetur ėshtė edhe premtimi qė i kishte bėr mikut tė tij pėr tė ndjekur nga afėr njė ndeshje tė NBA, nė udhėtimin e radhės nė Amerikė....
 • Fansat E Quajnė Adelinėn...
  16-12-2014
  Kėngėtarja Adelina Tahiri ka postuar njė fotografi nė rrjetin social ‘Facebook’ mirėpo kjo foto nuk i ka pėlqyer simpatizuesve tė saj. Madje, ajo po i frikėson atė me pamjen e saj. Sė paku kėshtu kanė lėnė tė kuptojnė komentet qė ata i kanė dėrguar asaj e qė e kanė quajtur edhe UFO. Adelina ėshtė fotografuar gjatė daljės sė saj natėn e kaluar dhe mė tė vėrtetė pamja e saj nuk ishte aspak e mirė dhe gjithė kjo si shkak i efektit tė fotoaparatit....
 • Dafina E Lė New Yorkun
  16-12-2014
  Pas realizimit tė dy projekteve nė New York, ‘MSD’ qė ėshtė lansuar ditė mė parė dhe ‘I AM’ qė pritet tė lansohet shumė shpejtė, Dafina Zeqiri do e braktisė kėtė qytet, pėr t’iu kthyer mė vonė. Kėshtu sė paku ka konfirmuar ajo pėrmes njė postimi nė rrjetin social ‘Twitter’. “Bye for now NYC see u In a little bit :)” ishte shkrimi i saj. Ndėr tjera, kėnga ‘MSD’ ėshtė pėlqyer mjaftė nga fansat e tė dy artistėve dhe deri mė tani ka arritur t’i grumbullojė mbi 700 mijė klikime nė kanalin ‘Youtube’....
 • Era Istrefi, Vazhdon Tė Pėlqehet Nga Fanny Neguesha
  16-12-2014
  Disa muaj mė parė modelja italiane Fanny Neguesha e njohur edhe si ish e dashura e futbollistit tė njohur Mario Balotelli kishte publikuar nė rrjetin e saj social nė Instagram njė video ku shihej duke kėrcyer me kėngėn Mani pėr Money tė Era Istrefit. 35772 Ajo duket se e pėlqen jashtzakonisht shumė erėn pasi sė fundmi ajo ka postuar njė foto nė rrjetin e saj social Instagram ku shihet fotoja e Era istrefi nga klipi i saj i fundit 13. Kėsaj here Fanny Negues...

 • Elvana Gjata Krenare Me Motrėn
  16-12-2014
  Migena Gjata, ėshtė motra e kėngėtares sė njohur, Elvana Gjata, e cila ėshtė duke korrur njė sukses nė karrierėn e saj si kėngėtare. Ajo ėshtė paraqitur sė fundmi nė Gjermani, nė koncertin “North Rhine-Westphalia celebrates Advent 2014”, koncert ky i cili i’u dedikua Krishtlindjeve. Migena ka filluar edhe ta mbushė shtypin gjerman. Me kėtė rast Elvana ka postuar njė foto nė rrjetin social Instagram ku shihet njė shkrim pėr motrėn e saj. “Njė shkrim qė mė mbush zemrėn me krenari”, ka shkruar kėngėtarja poshtė fotos....
 • Rita Kritikohet Pėr Veshjen
  16-12-2014
  Kėngėtarja shqiptare, Rita Ora, ėshtė kritikuar pėr veshjen e saj nė Jingle Ball nė Washington. Shumė tė famshėm marrin inspirim nga ansamblet e mėparshme nė tapetin e kuq, mirėpo Rita tė hėnėn ka veshur vetė “tapetin”, shkruan DailyMail. Ajo ėshtė shfaqur me njė fustan tė kuq e mjaftė tė ēuditshėm. Kėngėtarja ka fshehur figurėn e saj nė njė fustan voluminoz dhe prej pelushi e cila padyshim i ka kthyer tė gjithė me sytė nga ajo, kur ka arritur nė HOT 99.5-sė Jingle Ball 2014 nė Qendrėn Verizon Washington DC. http...

 • Blero Fansi Mė I Madh I Soul Kid
  16-12-2014
  Profesioni i njėjtė shpeshherė ka qenė shkaktarė qė kėngėtarėt tanė tė ndjejnė xhelozi, madje disa tė krijojnė edhe armiqėsi mes tyre. Mirėpo, ka dhe nga ta tė cilėt janė shumė miq tė mirė dhe simpatizues tė njėri-tjetrit. I tillė ėshtė edhe rasti me kėngėtarin Blero Muharremi i cili ėshtė fansi mė i madh i rep artistit Soul Kid. Kėtė gjė e ka konfirmuar vet ai pėrmes njė postimi nė rrjetin social ‘Instagram’ ku ka postuar fotografinė e reperit dhe ka vendosur mbishkrimin “Official Uki Latifi ( Soul Kid) fan nr 1 !!! Thats me !!!”. Ndėr tė tjera, Blero po shijon ende suksesin e kėngės ‘N.U.N’, kėngė kjo e cila deri mė tani ka ...
 • Safetja E Motrave Mustafa, Kujton Burrin E Vdekur Katėr Vjet Mė Parė
  16-12-2014
  U bėnė 4 vite qė kur tashmė burri i Safete Mustafės(njėra prej dyshes sė njohur tė Motrave Mustafa) nuk jeton mė. Nė vitin 2010 bashkshorti i saj vdiq nga njė sėmundjee cila i mori edhe jetėn nė njė moshė mjaft tė re. Ja se ēfarė ka shkruar Safetja nė rrjetin e saj social nė Facebook: “Sot lotet skan te ndalur u ben 4 vite asnjeher nuk u pajtuam me hubjen tende.Ishe nje bashkshort,baba, shok i perkryer sa mir do ishte te ishin gjith si ti nga udhtimet e shumta u beja nervoz ndoj her me thoje safi, jeta esht e vshtir por e bukur du...

 • Nysreti Dhe Merita Prezantojnė Fėmijėt
  16-12-2014
  Njė foto tė cilėn e kemi parė mjaft shpesh kėto ditė nė rrjetet sociale ėshtė ajo e familjes Muqiqi. Ēifti i njohur i skenės sonė Nystret Muqiqi & Merita Spahiu kanė prezantuar familjen e tyre nėpėrmjet njė fotoje. Nė foto shihen Albatriti)kėngėtari i njohur) si dhe 3 motrat e tij duke darkuar sė bashku me prindėrit. Ata kanė marrė komente pozitive nga njerėzit duke u cilėsuar si njė familje e mrekullueshme....

 • Albėrie Hadėrgjonaj Riciklon Foton E Vjetėr
  15-12-2014
  Gjersa po ndodhet nė Amerikė pėr koncertet dhe mbrėmjet e shumta qė organizon atje, ajo nuk harron as tė pregatitet pėr festat e fundvitit tė cilat po afrojnė. Fjala ėshtė pėr kėngėtaren Albėrie Hadėrgjonaj e cila ka postuar pėrsėri njė foto tė pak viteve mė parė duke zbukuruar pemėn e vitit tė ri. Ndoshta edhe Albėria donte tė pėrfshihej nė kėtė atmosferė fundviti qė ka mbėshtjellė tė gjitha rrjetet sociale, por impenjimet e saj nuk e lejonin tė kishte njė foto aktuale duke zbukuruar pemėn. Atėherė ja ku hyn nė punė mega-arkivi i ...

 • Afėrdita Dreshaj Shpreh Dėshirat Pėr Krishtlindje
  15-12-2014
  Kėngėtarja bukuroshe Afėrdita Dreshaj ka menduar se ēfarė do tė kėrkojė nga Babadimri pėr festat e Krishtlindjes. Pėrmes njė postimi nė rrjetin social ‘Twitter’ kėngėtarja ka kėrkuar qė tė ketė vetėm shėndet dhe dashuri. Madje, ajo ka pasur edhe njė porosi pėr atė, duke i thėnė se nėse nuk ia dhuron kėto ai ėshtė njė Babadimėr i keq. “Pėr kėtė Krishtlindje e gjitha qė dua ėshtė tė kem shėndet dhe dashuri. Nėse ti nuk mi jep kėto atėherė ti je njė Babadimėr i keq” ishte shkrimi i kėngėtares. Afėrdita ndėr tjera, po shijon momente tė...

 • Besa Vjen Me Kėngė Dhe Album Tė Ri
  15-12-2014
  Kėngėtarja Besa Kokėdhimba shumė shpejt do ta lansoj kėngėn dhe albumin e saj me tė ri me tė njėjtin titull ‘Ti Je Festa Ime’. Sė paku kėshtu ka konfirmuar vet ajo pėrmes njė postimi nė rrjetin social ‘Twitter’. “Po vjen kėnga dhe Albumi Ti Je Festa Ime ishte shkrimi i kėngėtares brenda kėtij rrjeti. Ndėr tė tjera, Besa kėtė rrjet po e shfrytėzon edhe pėr tė paraqitur problemet me tė cilat pėrballet shoqėria. Ajo para disa ditėsh ka postuar njė shkrim ku shfaqur ‘tmerrin e saj’ pėr formėn e funksionimit tė trafikut nė Tiranė. “ T...

 • Era E Gatshme Ta Pėrballojė Tė Ftohtit
  15-12-2014
  Ditėt e ftohta tė dimrit duket se nuk do t’i ndjejė kėngėtarja Era Istrefi. Kjo pasi qė ajo kohėve tė fundit po vishet me rroba tė trasha dhe tė leshta dhe pėrveē tė ftohtit ajo me kėto veshje po mbrohet edhe nga viruset qė mund t’i sjell kjo stinė. Kėtė gjė mė sė miri e dėshmon fotografia tė cilėn ajo e ka postuar nė rrjetin social ‘Facebook’. Po ashtu, brenda kėsaj fotoje Era shihet se ėshtė nė veturė dhe ka vėnė rripin e sigurisė duke treguar kėshtu se sa e kujdesshme ėshtė dhe sa i respekton rregullat e komunikacionit. Ndryshe, ...Kalendari
18/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Labi
Labi
35 vjeē
Christina Aguilera
Christina Aguilera
34 vjeē

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Tingulli 3nt - Jasha

  Enca - Ata Nuk E Din

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra