teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rikthehet Çartani: “Ja Arsyeja Që U Largova Pak Nga Muzika” Intervistë Ekskluzive:

Rikthehet Çartani: “Ja Arsyeja Që U Largova Pak Nga Muzika”
Reperi i njohur Çartani para ca kohe lansoi në treg videoklipin e tij më të ri me titull 1 sekond. Në një intervistë ekskluzive për teksteshqip.com ai na rrëfen disa nga detajet e këtij videoklipi, koncertet si dhe disa prej projekteve që ka për të ardhmen. Ai gjithashtu ka një arsye se pse pauzoi për një kohë të shkurtër. Për më tepër ju ftojmë të lexoni... TeksteShqip: Çartani keni publikuar para ca kohe videoklipin tuaj më të ri 1 sekond. Na flisni pak më shumë rreth këtij projekti? Çartani: U bë një periudhë kohe që nuk kisha pu...Kalendari
04/08/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Stiv Mello
Stiv Mello

R.I.P.     Përkujtojmë:
Louis Armstrong
Louis Armstrong
(1901-1971)

Votimi i Javës
   2-8 Gusht 2015

Kush I Meriton Vërtet Klikimet?

  Kida

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Enca

  Asnje

  Tuna

Voto

Qender Dobesimi Equilybra