teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tekste Këngësh
Shyhrete BehluliTags: Shyhrete Behluli, Shyrhete, Shyrete, Shyhrete Beluli, Shyhretja, Shyhreti, Shyrete Beluli, Shyrete Behluli, Shyretebehluli
Vendlindja: Mushtisht (Therandë)    Jeton dhe vepron në        Mosha: 56 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Demi  
Shyhrete Behluli është një Këngëtare shumë e njohur. Adoleshenca u solli lidhjen qe u shnderrua ne bashkeshortesi Shyhrete Behluli dhe Luan Salihu, qe tani vazhdojne jeten e lumtur bashkeshortore bashke me pese femijet e tyre, u njohen ne kohen e adoleshences, te cilen e konsiderojne si pjesen me te mire te jetes qe nuk mund ta harrojne asnjehere Kengetarja Shyhrete Behluli, qe ne opinion njihet vetem me mbiemrin Behluli, mban edhe mbiemrin e bashkeshortit Luan Salihu. Ajo si adoleshente kujt... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.3 / Votuan:  456


Albume:

» Më Shumë Albume »

» Dërgo Një Album »
 :: Evladi ::  
 :: Jemi Nje ::  
 :: Je Si Rrush ::  
 :: Moj Thëllënxë ::  
 :: Ma Te Mir Me U Ba ::  
 :: Gëzim E Lotë ::  
 :: Letër Nga Parajsa..! ::  
 :: Medvegjë Toka Ime ::  
 :: Shtepi E Vjeter ::  
 :: Dasma Kosovare ::  
Kalendari
02/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
James Arthur
James Arthur
27 vjeç
Hevzi Kumanova
Hevzi Kumanova
30 vjeç

Votimi i Javës
   2-8 Mars 2015

Kush Ju Pelqen Më Shume?

  Ghetto Geasy

  Noizy

  Gold Ag

  Mc Kresha & Lyrical Son

  Unikkatil

  D.U.D.A

Voto

Qender Dobesimi Equilybra