teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Shyhrete Behluli


Shyhrete Behluli Lyrics

Tags: Shyhrete Behluli, Shyrhete, Shyrete, Shyhrete Beluli, Shyhretja, Shyhreti, Shyrete Beluli, Shyrete Behluli, Shyretebehluli
Vendlindja: Mushtisht (Therandė)   |  Mosha: 56 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Demi  
Adoleshenca u solli lidhjen qe u shnderrua ne bashkeshortesi Shyhrete Behluli dhe Luan Salihu, qe tani vazhdojne jeten e lumtur bashkeshortore bashke me pese femijet e tyre, u njohen ne kohen e adoleshences, te cilen e konsiderojne si pjesen me te mire te jetes qe nuk mund ta harrojne asnjehere Kengetarja Shyhrete Behluli, qe ne opinion njihet vetem me mbiemrin Behluli, mban edhe mbiemrin e bashkeshortit Luan Salihu. Ajo si adoleshente kujt... >> Lexo gjithė biografinė >>
11

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.3 / Votuan:  452
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Gėzim E Lotė ::  
 :: Shtepi E Vjeter ::  
 :: Jemi Nje ::  
 :: Lum Ajo Motra Qė Ka ::  
 :: Dasma Kosovare ::  
 :: Evladi ::  
 :: Je Si Rrush ::  
 :: Ma Te Mir Me U Ba ::  
 :: Shtatė Shaljan ::  
 :: Na Kan Rrejt Na Kan Mashtru ::  Kalendari
01/02/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Hysni Klinaku
Hysni Klinaku
40 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Violeta Simoni
Violeta Simoni
(1942-2013)

Votimi i Javes
   26 Janar - 1 Shkurt 2015

Best New Artist 2014?

  Kida

  Enca

  Arilena

  Florent Abrashi

  Offchestra

  Stelina

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra