A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Sinan HoxhaTags: Sinan Hoxha, Sinani
Vendlindja: Tiranë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 40 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Virgjeresha  
Sinan Hoxha është një këngëtar shumë i njohur, që këndon muzikë popullore. Sinan Hoxha, Sinan Hoxha, një emër mjaft dominant në skenën muzikore, lindi në lagjen Braka ne Tiranë, Shqipëri. Një djalë që ende duket goxha i ri edhe pse po i afrohet të 40-ave, ai është shumë dendur i rrethuar me vajza, më së shumti modele. Klipet e tij, ashtu si koncertet e ca më tepër, faqja në rrjetin social, janë të mbushura me femra që e admirojnë. Ai, së bashku me Altin Shira, është një nga këngëtarët kryesorë të lëvizjes "Ringjallja ... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.2 / Votuan:  356Albume:

» Më Shumë Albume »

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: Bomba ::  
 :: Syte Blu ::  
 :: Karajfil I Vogel ::  
 :: Nona ::  
 :: Gili Gili ::  
 :: Adrenalina ::  
 :: Vdeksha Për Ty ::  
 :: Bjondina ::  
 :: Me Fal ::  
 :: Alo Alo Ambulanca ::  
 :: Lock E Zemer ::  
 :: S'dua Të Të Shoh ::  
 :: Lypsar I Dashurise ::  
 :: Eja Eja Ti ::  
 :: Parfumi ::  
 :: Mamin, Babin E Mashtron ::  
 :: Lace ::  
 :: Goc Tirone ::  
 :: Me Hir A Me Pahir ::  
 :: Her Vjen Her Nuk Vjen ::  
 :: Xhelozia ::  
 :: Do Vec Do ::  
 :: Sulcebegu I Nanes ::  
 :: Mbret Me Ty Jam ::  
 :: Puna E Femres ::  
 :: Kenge Per Cerciz Topullin ::  
 :: Mirupafshim ::  


Kalendari
10/02/2016
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Paro
Paro
66 vjeç
Nora Muqaj
Nora Muqaj
30 vjeç
Pleurat Lajqi
Pleurat Lajqi
32 vjeç
Rilinda Velaj
Rilinda Velaj
25 vjeç
Don Omar
Don Omar
38 vjeç
Demir Krasniqi
Demir Krasniqi
66 vjeç
Zana Kuçi
Zana Kuçi

Lorena Rojas
Lorena Rojas
45 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Azem Shkreli
Azem Shkreli
(1938-1997)

Votimi i Javës
   7-13 Shkurt 2016

Reperi Më I Kërkuar Shqiptar

  Noizy

  2 Ton

  Ledri Vula

  Gold Ag

  Unikkatil

  Mc Kresha

Voto