teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Sinan Hoxha - Porsi Flutur Me Afrohesh

Videoklip Audio

Nuk ka akoma asnje vote
 


Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Porsi Flutur Me Afrohesh" kėnduar nga Sinan Hoxha.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Sinan Hoxha i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Sinan Hoxha - Porsi Flutur Me Afrohesh

Titulli: Sinan Hoxha -Porsi flutur me afrohesh- www.RadioVallezimi.com New York Prill 2013 [2014-04-24]
Sinan Hoxha Porsi flutur me afrohesh Kaseta Ah Sikur te vije Editor per New York R Hoxha C RadioVallezimi Prill 2013
Music Kohezgjatja: 3:18 | Shikime: 10561 | Vota: 16 | Mesatarja Votimit:
Nga Albumi: Ah Sikur Te Vije

Ah Sikur Te Vije 0 Albumi
Ah Sikur Te Vije  
 1. Sinan Hoxha - Voglushe Bukuroshe
 2. Sinan Hoxha - Rina Rina
 3. Sinan Hoxha - Ah...Sikur Te Vije Ti
 4. Sinan Hoxha - Dasma Tiranse
 5. Sinan Hoxha - Porsi Flutur Me Afrohesh  
 6. Sinan Hoxha - A E Din Se Sa Te Dua
 7. Sinan Hoxha - Aishe
 8. Sinan Hoxha - Per Ty Kendoj
 9. Sinan Hoxha - Me Premtove Dashurine
 10. Sinan Hoxha - Te Dua Sa Dhe Ti
 11. Sinan Hoxha - Fotografia
 12. Sinan Hoxha - Eja Eja Ti
 13. Sinan Hoxha - Oh Kjo Zemer
 14. Sinan Hoxha - Ti Je Yll E Perendeshe
 15. Sinan Hoxha - Po Te Pres Akoma
 16. Sinan Hoxha - Nuk Te Harroj
 17. Sinan Hoxha - Eja Eja Se Te Dua
 18. Sinan Hoxha - Falmi Enderrat
 19. Sinan Hoxha - Larg S'mund Te Qendroj
 20. Sinan Hoxha - VetmiaGėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Edona Llalloshi 35 vjeē
Kanita 13 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Korrik 2014

Me I Miri Ne T.B.A.?

  Unikkatil

  Klepto

  Presioni

  Cyanide

  Jetoni

  Barooti

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra