teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tekste Këngësh
Sinan VllasaliuTags: Sinan Vllasaliu, Sinan Vlasaliu, Sinan Vllasalliu, Sinan Vlasalliu
Vendlindja: Prishtinë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 51 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Dashi  
Sinan Vllasaliu është një Këngëtar shumë i njohur. Nuk ka pikë dyshimi që Sinan Vllasaliu di të rrëmbejë me çdo kusht zemrat e adhuruesve, qoftë me vokalin apo sharmin e tij. Jeta e tij është mbushur me tallaze dhe i ngjan një deti të tërë ku në çdo milimetër të lëvizjes ai ka mundur të nxjerrë na pah vlerat e këngës dhe mënyrën e të kënduarit bukur. Ai është këngëtar i mirënjohur nga Kosova. Albumi i tij i parë ishte "burek burek". Më 2001 e inqizoi videoklipin "... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.2 / Votuan:  59


Albume:

» Dërgo Një Album »
 :: Nanush ::  
 :: Shkaktar ::  
 :: Sa Mka Marr Malli ::  
 :: Tatuazh ::  
 :: Ti Me Je Si Nji Pik Loti ::  
 :: Mos Ja Falni ::  
 :: Niset Trimi Per Gurbet ::  
 :: Pellumb I Bardh ::  
 :: Babi Pse Brengosesh ::  
 :: Veq Per Ty ::  
Kalendari
04/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Valbona Halili
Valbona Halili

Gofile Papleka
Gofile Papleka

Mira Konçi
Mira Konçi
42 vjeç

Votimi i Javës
   2-8 Mars 2015

Kush Ju Pelqen Më Shume?

  Noizy

  Ghetto Geasy

  Gold Ag

  Unikkatil

  Mc Kresha & Lyrical Son

  D.U.D.A

Voto

Qender Dobesimi Equilybra