teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Sinan Vllasaliu


Sinan Vllasaliu Lyrics

Tags: Sinan Vllasaliu, Sinan Vlasaliu, Sinan Vllasalliu, Sinan Vlasalliu
Vendlindja: Prishtinė   |  Mosha: 51 Vjeē   Shenja e Horoskopit: Dashi  
Nuk ka pikė dyshimi qė Sinan Vllasaliu di tė rrėmbejė me ēdo kusht zemrat e adhuruesve, qoftė me vokalin apo sharmin e tij. Jeta e tij ėshtė mbushur me tallaze dhe i ngjan njė deti tė tėrė ku nė ēdo milimetėr tė lėvizjes ai ka mundur tė nxjerrė na pah vlerat e kėngės dhe mėnyrėn e tė kėnduarit bukur. Ai ėshtė kėngėtar i mirėnjohur nga Kosova. Albumi i tij i parė ishte "burek burek". Mė 2001 e inqizoi videoklipin "Krejt mbrapsht" dhe albumi i tij ... >> Lexo gjithė biografinė >>
7

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.2 / Votuan:  56
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

 :: Shkaktar ::  
 :: Sa Mka Marr Malli ::  
 :: Niset Trimi Per Gurbet ::  
 :: Ti Me Je Si Nji Pik Loti ::  
 :: Sa Shum Vite ::  
 :: Pellumb I Bardh ::  
 :: Babi Pse Brengosesh ::  
 :: Mos Ja Falni ::  
 :: Tatuazh ::  
 :: Veq Per Ty ::  Kalendari
18/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Labi
Labi
35 vjeē
Christina Aguilera
Christina Aguilera
34 vjeē

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Tingulli 3nt - Jasha

  Enca - Ata Nuk E Din

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Nora Istrefi - Baby Jem

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra