teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Stefi Dhe Endri Prifti


Stefi Dhe Endri Prifti Lyrics

Tags: Stefi Dhe Endri Prifti, Endri Prifti, Endri Dhe Stefi, Endri & Stefi, Stefi Prifti, Stefi & Endri, Stefi & Endri Prifti
Kanė gjithmonė humor dhe e pasqyrojnė nė ēdo prezencė tė tyre. Por kėtė radhė vėllezėrit korēarė kanė njė shqetėsim. “Nuk po dalloj numrin e atyre qė mė bėjnė like dhe pėr kėtė do tė ankohem edhe nė qendrėn e Spanjės”, shprehet Endri duke qeshur. Sa pėr muzikėn vėllezėrit korēarė rikthehen nė skenėn magjike me njė mesazh tė ri. “Kjo kėngė prek marrdhėnien nėnė-bijė, njė raport tė hershėm e tė afėrt, por qė ėshtė vėshtirėsuar kohėt e fundit edhe p... >> Lexo gjithė biografinė >>
0

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  9
Albumet:Tekste Kengesh:

» Dergo Nje Kenge »

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime / Links:

Kalendari
20/12/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
B2n
B2n
27 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Ali Asllani
Ali Asllani
(1884-1966)

Votimi i Javes
   15-21 Dhjetor 2014

Hiti i Veres 2014?

  Genta, Ardian & Dalool - Feel

  Dafina Zeqiri & Ledri - Got Ur Back

  Enca - Ata Nuk E Din

  Tingulli 3nt - Jasha

  Nora Istrefi - Baby Jem

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra