teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Stefi & Endri Prifti - Shqiperi Qe S'ke PleqeriNuk ka akoma asnje vote
 

Send "Shqiperi Qe S'ke Pleqeri" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Shqiperi Qe S'ke Pleqeri" kėnduar nga Stefi & Endri Prifti.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Stefi & Endri Prifti i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Stefi & Endri Prifti - Shqiperi Qe S'ke Pleqeri

Titulli: Kenget e Shekullit - Popullore Qytetare - Nata 2 - Endri ft Stefi - Shqiperi qe ske pleqeri [2014-03-28]
Facebook ArkivaShqip
Entertainment Kohezgjatja: 3:20 | Shikime: 16861 | Vota: 24 | Mesatarja Votimit:
Nga Albumi: 100 Kenget Popullore Te Shekullit Vol.2

100 Kenget Popullore Te Shekullit Vol.2   (2010)
 1. Selami Kolonja - Dua Te Te Them Nje Fjale
 2. Stefi & Endri Prifti - Shqiperi Qe S'ke Pleqeri  
 3. Maya Alickaj - Gjitonen Qe Kisha Prane
 4. Irini Qirjako - Leskovik O Fryn Nje Ere
 5. Rosela Gjylbegu - S'ka Ma Tė Bukur Se Pranvera
 6. Pleqte E Krujes - Dasme
 7. Ramadan Krasniqi (Dani) - Ne Moshen E Dashurise
 8. Merita Halili - Nje Lulishte Me Trendafila
 9. Big Ndoja - Me Te Likun Ta Kam Fale
 10. Merita Halili & Pleqt E Krujės - Potpuri Kėngėsh Dasme
 11. Frederik Ndoci - Karafil Te Zgjodha
Send "Shqiperi Qe S'ke Pleqeri" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Alban Skenderaj 32 vjeē
Nidora Gjyriqi 25 vjeē

Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Nora Istrefi

  Adelina Ismajli

Votimi i Javes