teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Tds

Grupi TDS eshte i perbere nga dy anetare: Onati edhe Kastrioti. Onati eshte 18 vjeq ndersa Kastrioti 20 vjeq.Shquhen per kengen "Fillimi i filmit" dhe kenga ne bashkepunim me Skillz "Si manekene" qe tashme ishte bere hit ne te gjithe Kosoven. Pritet qe gjate kesaj vere te dale albumi i dyte i tyre. Ndersa albumi i tyre i pare titullohet "17 arsye". Eshte nje grup qe vjen nga Prishtina dhe qe shperthyen ne sken ne fund te vitit 2009. Kane bere dis...
>> Lexo gjithė biografinė >>
Tds Lyrics

Tags:
Tds, T.d.s, T.d.s., Drmic, Dr. Mic
72


Send Tds Ringtone to your Cell


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  59

Albumet:» Dergo Nje Kenge »

Tekstet e Kengeve:

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime ose Links:

 :: Dea ::  
 :: Killa ::  
 :: Mejrem ::  
 :: Hello ::  
 :: Ka Je ::  
 :: Syza T'dillit ::  


Send Tds Ringtone to your Cell

Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Shyhrete Behluli 56 vjeē
Armend Regjepagiqi 46 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes