teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Teuta Kurti - Flakareshe


Ne bėjmė kėrkime tė vazhdueshme nė Youtube, por nuk kemi arritur tė gjejmė njė videoklip pėr kėtė kėngė.

Kerko Video

Nuk ka akoma asnje vote
 

Send "Flakareshe" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Flakareshe" kėnduar nga Teuta Kurti.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.


Dėrgoni Tekstin
Teuta Kurti - FlakaresheNga Albumi: Si Mbretereshe

Si Mbretereshe 2008 Albumi
Si Mbretereshe   (2008)
 1. Teuta Kurti - E Lire
 2. Teuta Kurti - Flakareshe  
 3. Teuta Kurti - Jeto Me Bugin
 4. Teuta Kurti - Loje Dashurie
 5. Teuta Kurti - Lule Bore
 6. Teuta Kurti - Si Mbreteresh
 7. Teuta Kurti - Me Muzike
 8. Teuta Kurti - Pika Pika
 9. Teuta Kurti - Qyteti I Dashurise
 10. Teuta Kurti - Shihemi
 11. Teuta Kurti - Ty
Send "Flakareshe" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Shyhrete Behluli 56 vjeē
Armend Regjepagiqi 46 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes