teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Teuta Selimi - E Pa Shpres


Videoklipi Zyrtar :: Official Video
Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  143

Send "E Pa Shpres" Ringtone to your Cell- Ky tekst u dėrgua nga leonita -

Kėngė pjesėmarrėse nė Zhurma Show 2013  

Muzika: Vullnet Ibraimi   Teksti: Vullnet Ibraimi   Video: Emf Creative  
Me kujton kjo kenge per ty
shpirtin me trazon
asgje e re nuk po me ndoodh
vuajtje dhimbje gjithmon
Sdi ku jam kerkoj
meshir nga ai qe se kam
por me dot se nuk e le
ajo tjetra qe e ka pran
Ref:2

Sa kuptim per ty une pata
sa per ty m““thoje edhe vdes
pse pa pritur kjo ndryshoi
sot dukem e pa shpres
Netet von kur vetmia me kaplon
e kujtoj me shum mall
dhe me dhimbje kohen ton

Sdi ku jam kerkoj meshir
nga ai qe se kam
por me kot se nuk e le
ajo tjetra qe e ka prané
Ref:2
Sa kuptim per ty une pata
sa per ty me thoje edhe vdes
pse pa pritur kjo ndryshoi
Sot dukem e pa shpres...

Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin AkordetSend "E Pa Shpres" Ringtone to your Cell


Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Adelina Ismajli

  Nora Istrefi

Votimi i Javes