teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Vėllezrit Lecaj - Kėnga E Punės


Ne bėjmė kėrkime tė vazhdueshme nė Youtube, por nuk kemi arritur tė gjejmė njė videoklip pėr kėtė kėngė.

Kerko Video

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  3.8 / Votuan:  12

Send "Kėnga E Punės" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Kėnga E Punės" kėnduar nga Vėllezrit Lecaj.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.


Dėrgoni Tekstin
Vėllezrit Lecaj - Kėnga E PunėsNga Albumi: Kujtimi

Kujtimi   (1994)
  1. Vėllezrit Lecaj - Martirėve Tė Kosovės
  2. Vėllezrit Lecaj - Kujtimi
  3. Vėllezrit Lecaj - Haxhi Ymer Zgatarit
  4. Vėllezrit Lecaj - Kosovės
  5. Vėllezrit Lecaj - Kosovė Shpirt Lirie
  6. Vėllezrit Lecaj - Arbėreshave
  7. Vėllezrit Lecaj - Kėngė Pėr Zhurin
  8. Vėllezrit Lecaj - Cucės Opojane
  9. Vėllezrit Lecaj - Kėnga E Punės  
  10. Vėllezerit Lecaj - Melodi Instrumentale (albumi Kujtimi)
Send "Kėnga E Punės" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Shyhrete Behluli 56 vjeē
Armend Regjepagiqi 46 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes