teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tekste Këngësh
Valbona SpahiuTags: Valbona Spahiu, Valbona Spaiu
Jeton dhe vepron në        Mosha: 27 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Gaforrja  
Valbona Spahiu është një Këngëtare e njohur. Ne vitin 2000, mori pjese ne festivalin "Kosovarja Kendon" dhe me pas u trasferua ne Gjermani. Filloi te marr pjese neper shume mbremje ne Gjermani, Zvicerr etj. Kam punuar 3 vite pa nderprerje ne discoteken "Boleros" dhe ka patur sukses te madh. Po ne vitin 2007, realizoi videoklipin me vellain e saj, Bashkim Spahiun. Kenga ishte nje balade shum e bukur qe titullohet "Sje per mua". Po ne ate vit nxorri edhe albumin e saj te pare ne shitje me... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  62


Albume:

» Dërgo Një Album »
 :: Larg Nga Unë ::  
 :: Syri Im Po Loton ::  
 :: Fol Sa Me Don ::  

Kalendari
03/03/2015
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Leonora Jakupi
Leonora Jakupi
36 vjeç
Senad Rrahmani
Senad Rrahmani
24 vjeç
Valbona Zhuleku
Valbona Zhuleku
34 vjeç

Votimi i Javës
   2-8 Mars 2015

Kush Ju Pelqen Më Shume?

  Noizy

  Ghetto Geasy

  Gold Ag

  Mc Kresha & Lyrical Son

  Unikkatil

  D.U.D.A

Voto

Qender Dobesimi Equilybra