teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version
Dergo nje foto me te mire
Vedat Ademi

Vendlindja: Mitrovicė   |  Mosha: 31 Vjeē  
Shenja e Horoskopit: Luani  
Vedat Ademi eshte nje nga kengetaret me te mire shqiptare. Ai eshte nje kengetar i zhanrit Rock & Pop. Ai ka bere buje me shume kenge te tij te cilat per shume kohe te gjate kane qene hite dhe ka zene vend ne top-listat shqiptare. Zėri dhe sfida e tij “live” e kanė bėrė tė jetė in nė Tiranė. Vedat Ademi eshte paraqitur neper emisione te ndryshme ai poashtu njhet edhe per vokalin e tij te fuqishem si dhe forcen e interpretimit live. Ne vitin 2...
>> Lexo gjithė biografinė >>
Vedat Ademi Lyrics

Tags:
Vedat Ademi
4


Send Vedat Ademi Ringtone to your Cell


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  73

Albumet:» Dergo Nje Kenge »

Tekstet e Kengeve:

» Dergo Nje Kenge »Bashkepunime ose Links:

 :: Per Ty ::  
 :: Nė Zemėr Tė Mbaj ::  
 :: Vetem Ti ::  
 :: Koha S'kthehet ::  
 :: Emrin Tim ::  
 :: Nje Jete Me Ty ::  
 :: Mė Mashtruan Sytė ::  
 :: Thuaj Po ::  


Send Vedat Ademi Ringtone to your Cell

Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Elda Shabani (Madonna Shqiptare) 37 vjeē
Shkodran Tolaj 34 vjeē
Ajrulla Emini 47 vjeē

Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Nora Istrefi

  Adelina Ismajli

Votimi i Javes