teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Vellezerit Mziu - E Krahasova


Videoklip LIVE

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1


Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "E Krahasova" kėnduar nga Vellezerit Mziu.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Mziu i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Vellezerit Mziu - E Krahasova

  •   Playlist  
  • Tags   Vellezerit Mziu, Vllezerit Mziu, Vllezrit Mziu

Titulli: VLLEZERIT MZIU POTPURI - E krahasova - Gezuar 2014 - Vizioni&Libonia [2014-07-25]
Faqja nė FACEBOOK s VizioniLibonia Vizioni Libonia 2014 Numri kontaktues KS 0037744279039 CH 41796591825
Entertainment Kohezgjatja: 3:20 | Shikime: 102335 | Vota: 92 | Mesatarja Votimit:
Nga Albumi: 5 Djem I Ka Nana

5 Djem I Ka Nana 2013 Albumi
5 Djem I Ka Nana   (2013)
  1. Vellezerit Mziu - 5 Djem I Ka Nana
  2. Vellezerit Mziu - 5 Min
  3. Vellezerit Mziu - E Krahasova  
  4. Vellezerit Mziu - Lume
  5. Vellezerit Mziu - Ne Nje Portokalle
  6. Vellezerit Mziu - Oj Dukane
  7. Vellezerit Mziu - Skutaqja E Cuces
  8. Vellezerit Mziu - Te Dua 2013Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Feime Salihu 21 vjeē

Votimi i Javes
   28 Korrik - 3 Gusht 2014

Kush Do Dominoje Kete Vit?

  Gold Ag

  Ghetto

  Noizy

  Unikkatil

  2po2

  D.U.D.A

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra