teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Vezire Gashi - Nje Dashnore Qe Kam PasNuk ka akoma asnje vote
 

Send "Nje Dashnore Qe Kam Pas" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Nje Dashnore Qe Kam Pas" kėnduar nga Vezire Gashi.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Vezire Gashi i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Vezire Gashi - Nje Dashnore Qe Kam Pas

Titulli: Vezire Gashi - Nje Dashnore Qe Kam Pas 2o12 [2014-03-08]

Entertainment Kohezgjatja: 2:13 | Shikime: 6808 | Vota: 4 | Mesatarja Votimit:
Nga Albumi: Keng Per Dasmat Tuaja

Keng Per Dasmat Tuaja   (2012)
 1. Vezire Gashi - E Lumja Vjehrra
 2. Vezire Gashi - Ama Doren Moj Gjane
 3. Vezire Gashi - Nje Her Un Ta Fala
 4. Vezire Gashi - Aman Aman Nergjivane
 5. Vezire Gashi - Fustani I Bardh
 6. Vezire Gashi - Na U Ka Gzu Nana Jon
 7. Vezire Gashi - Po Valon Flamuri
 8. Vezire Gashi - Bani Mashalla
 9. Vezire Gashi - Po Vjen Nusja Mashalla
 10. Vezire Gashi - Martesa E Qiftit Te Ri
 11. Vezire Gashi - Oj Lulie Trandofili I Kuqe
 12. Vezire Gashi - Kceni Mori Halla
 13. Vezire Gashi - Adrenalina
 14. Vezire Gashi - Nje Dashnore Qe Kam Pas  
Send "Nje Dashnore Qe Kam Pas" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Vjollca Haxhiu 36 vjeē
Naser Beqiri 28 vjeē
Mad Lion 34 vjeē

Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes