A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Videoklipi Zyrtar

Xhensila Myrtezai - Engjelli Im


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  282

Me mbaj ne krah
engjelli im
ti me mbron
jo sme lendon Uu .
kam nevoj te shpreh ate
qe ndjej per tyyy yeah yeah
te them gjithqka
te them qdo gje
ne lidhje me ty
dhe ja ku po ta them ta dish
mos mendo s
e un te harroj
ne asnje qast
jam me ty
se je me mua
Te Duaaaa .

REF:
Se ti je buzeqeshja
e dites per mua
je mengjesi iimm
vdes kur me shume te dua ty
sot per çdo dite e per çdo dite
çdo sekonde e me shume
dua te t'kem pran
çdo sekonde me shume
dua te m'kesh n'gjak
se ti je mbremja me e bukur qe mbyll
çdo nate ne shpirtin tim.

dita e gjat
me duket pa ty
me ty ne krah
esht dita me e mir
ta besoooj kryqi
me dhe je per ty
qe t'jemi bashk
t'kam tatuazh
e jap nji mesazh
dhe ja ku po ta them ta dish
mos mendo
se un te harroj
ne asnje qast
jam me ty
se je me mua
Te Duaaaa .

REF:
Se ti je buzeqeshja
e dites per mua
je mengjesi iimm
vdes kur me shume te dua ty
sot per çdo dite e per çdo dite
çdo sekonde e me shume
dua te t'kem pran
çdo sekonde me shume
dua te m'kesh n'gjak
se ti je mbremja me e bukur qe mbyll
çdo nate ne shpirtin tim.

Ky tekst u dërgua nga Getathe Best   saramk
Këngë pjesëmarrëse në Top Fest 8  Gjuha es

Mi Ángel

Cógeme en tus brazos
Mi ángel
tu me cuidas
No me haces daño
Te tengo que decir
Lo que siento por ti
Decirtelo todo
Cualquier cosa
que tiene que ver contigo
ya te lo digo
Jamás pienses
Que te olvido
En ningún momento
Estoy contigo
Porque estas conmigo
Te quiero

REF:
Tu eres la sonrisa del día para mi
Mi amanecer
Muero cada vez que más te quiero.
Hoy y cada día y cada día
cada segundo y más
Te quiero a mí lado
Tu eres la niche más bonita de mí alma

El día me parece muy largo sin tí
Contigo entre mis brazos
el día es más bonita
Confio
Que estaremos juntos
Te tengo tatu
Te doy un mensaje
Y te lo digo para que lo sepas
no te olvido en ningún momento
Estoy contigo
porque estas conmigo
Te quiero

REFKalendari
10/02/2016
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nora Muqaj
Nora Muqaj
30 vjeç
Paro
Paro
66 vjeç
Rilinda Velaj
Rilinda Velaj
25 vjeç
Pleurat Lajqi
Pleurat Lajqi
32 vjeç
Don Omar
Don Omar
38 vjeç
Zana Kuçi
Zana Kuçi

Lorena Rojas
Lorena Rojas
45 vjeç
Demir Krasniqi
Demir Krasniqi
66 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Azem Shkreli
Azem Shkreli
(1938-1997)

Votimi i Javës
   7-13 Shkurt 2016

Reperi Më I Kërkuar Shqiptar

  Noizy

  2 Ton

  Ledri Vula

  Gold Ag

  Unikkatil

  Mc Kresha

Voto