teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Xhensila Myrtezai - Engjelli Im

Videoklipi Zyrtar

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  244

Me mbaj ne krah
engjelli im
ti me mbron
jo sme lendon Uu .
kam nevoj te shpreh ate
qe ndjej per tyyy yeah yeah
te them gjithqka
te them qdo gje
ne lidhje me ty
dhe ja ku po ta them ta dish
mos mendo s
e un te harroj
ne asnje qast
jam me ty
se je me mua
Te Duaaaa .

REF:
Se ti je buzeqeshja
e dites per mua
je mengjesi iimm
vdes kur me shume te dua ty
sot per ēdo dite e per ēdo dite
ēdo sekonde e me shume
dua te t'kem pran
ēdo sekonde me shume
dua te m'kesh n'gjak
se ti je mbremja me e bukur qe mbyll
ēdo nate ne shpirtin tim.

dita e gjat
me duket pa ty
me ty ne krah
esht dita me e mir
ta besoooj kryqi
me dhe je per ty
qe t'jemi bashk
t'kam tatuazh
e jap nji mesazh
dhe ja ku po ta them ta dish
mos mendo
se un te harroj
ne asnje qast
jam me ty
se je me mua
Te Duaaaa .

REF:
Se ti je buzeqeshja
e dites per mua
je mengjesi iimm
vdes kur me shume te dua ty
sot per ēdo dite e per ēdo dite
ēdo sekonde e me shume
dua te t'kem pran
ēdo sekonde me shume
dua te m'kesh n'gjak
se ti je mbremja me e bukur qe mbyll
ēdo nate ne shpirtin tim.

Ky tekst u dėrgua nga Getathe Best   saramk
Kėngė pjesėmarrėse nė Top Fest 8  
Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin Akordet


Gjuha es

Mi Įngel

Cógeme en tus brazos
Mi įngel
tu me cuidas
No me haces dańo
Te tengo que decir
Lo que siento por ti
Decirtelo todo
Cualquier cosa
que tiene que ver contigo
ya te lo digo
Jamįs pienses
Que te olvido
En ningśn momento
Estoy contigo
Porque estas conmigo
Te quiero

REF:
Tu eres la sonrisa del dķa para mi
Mi amanecer
Muero cada vez que mįs te quiero.
Hoy y cada dķa y cada dķa
cada segundo y mįs
Te quiero a mķ lado
Tu eres la niche mįs bonita de mķ alma

El dķa me parece muy largo sin tķ
Contigo entre mis brazos
el dķa es mįs bonita
Confio
Que estaremos juntos
Te tengo tatu
Te doy un mensaje
Y te lo digo para que lo sepas
no te olvido en ningśn momento
Estoy contigo
porque estas conmigo
Te quiero

REF


Kalendari
28/02/2015
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Big Mama
Big Mama
29 vjeē
Morena Dyli
Morena Dyli
25 vjeē
Enver Petrovci
Enver Petrovci
61 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Dr. Flori
Dr. Flori
(1979-2014)
Emmy
Emmy
(1989-2011)

Votimi i Javes
   23 Shkurt - 1 Mars 2015

Cilen Kenge Preferoni?

  Ledri Vula - Elvana

  Leonora Jakupi - Ma Ngat

  Noizy - Looking At You

  Unikkatil - Si Ni Vakt

  Elvana Gjata - Je Ti (Digitalb)

  Bad Sight - Dallojna

Votimi i Javes

Qender Dobesimi Equilybra