teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Yjet E Panjohur - Me Kujto


Videoklip LIVE :: LIVE Video
Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  38

Send "Me Kujto" Ringtone to your Cell- Ky tekst u dėrgua nga Sara -

Kėngė pjesėmarrėse nė Top Fest 9  
Thone se disa njerez jane si yjet
edhe pse nuk i shikojme e dim
qe egzistojne, ndersa disa
te tjere do ti takosh vetem 1 here
por yjet e vertet per gjithe jeten..

Ne dhomen time ne kafenete ku rri
kudo mes njerzve me shfaqesh ti
dhe ndihem vetem e di se ne te vertet
kujtimi yne nga pas me ndjek

Ndoshta 1 fund i lumtur eshte shume i bukur, ndoshta jo nuk eshte per ne...

Me kujto te lutem ndonjehere me kujto te lutem dhe pse rralle vec ta di qe te mungoj vec ta di se ti ndjen mall
Do me duket mua shume cudi ne vendin tend nje tjeter do te rri do t'mi fshije lotet nga syte sdo ti them se jan per ty.

Nese eshte vone dhe koha shkon nese mendon ne cdo perqafim jemi une dhe ti
nese eshte vone dhe koha shkon nese mendon ne cdo dashuri jemi une dhe ti.

Jo se besova kur ty te pash prane saj
dhe pse buzeqesha doja te qaj, e luta zotin te isha une ajo, ajo qe ti ke prane cdo cast...

Ndoshta 1 fund i lumtur eshte shume i bukur, ndoshta jo nuk eshte per ne...

Me kujto te lutem ndonjehere me kujto te lutem dhe pse rralle vec ta di qe te mungoj vec ta di se ti ndjen mall.
Do me duket mua shume cudi ne vendin tend nje tjeter do te rri do t'mi fshije lotet nga syte sdo ti them se jan per ty.

Nese eshte vone dhe koha shkon nese mendon ne cdo perqafim jemi une dhe ti
nese eshte vone dhe koha shkon nese mendon ne cdo dashuri jemi une dhe ti.

Korrigjo Tekstin Status FB nga ky tekst Pėrkthe Tekstin AkordetSend "Me Kujto" Ringtone to your Cell


Votimi i Javes
   21-27 Prill 2014

Kush Dominon Ne Showbiz?

  Genta Ismajli

  Dafina Zeqiri

  Elvana Gjata

  Rita Ora

  Nora Istrefi

  Kaltrina Selimi

Votimi i Javes