teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Zef Beka - Mirdita I Zoti I Shpise

Videoklip Audio

Nuk ka akoma asnje vote
 


Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Mirdita I Zoti I Shpise" kėnduar nga Zef Beka.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Zef Beka i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Zef Beka - Mirdita I Zoti I Shpise

Titulli: Zef Beka Mirdita i zoti i shpise [2014-07-25]
Fenix Studio Tirane Rr Mine Peza 355684040494 Sherbime profesionale me Kamera Foto dhe DJ s fenixtirane
Entertainment Kohezgjatja: 7:45 | Shikime: 29189 | Vota: 20 | Mesatarja Votimit:
Nga Albumi: Ne Nje Dasem...

Ne Nje Dasem... 0 Albumi
Ne Nje Dasem...  
 1. Zef Beka - Zoti I Shpise Tuprite Ndera
 2. Zef Beka - Zi Oriz Me Tamel
 3. Zef Beka - Xhane Moj Xhane
 4. Zef Beka - Te Trashegohet Qifti I Ri
 5. Zef Beka - Sonte Kemi Dasem
 6. Zef Beka - Quni I Vogel
 7. Zef Beka - Pik Me Rrema
 8. Zef Beka - Nikaj Mertur
 9. Zef Beka - Napoloni
 10. Zef Beka - Moj Lulie
 11. Zef Beka - Mirdita I Zoti I Shpise  
 12. Zef Beka - Ma Ngrin Zogun Per Hava
 13. Zef Beka - Lujma Belin
 14. Zef Beka - Kallma Cigaren
 15. Zef Beka - Hidhet Vallja E Pare
 16. Zef Beka - Hajde Vllazen E Motra
 17. Zef Beka - Hajde Me Mu
 18. Zef Beka - Hajde LujnaGėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Agron Maqellara 47 vjeē

Votimi i Javes
   28 Korrik - 3 Gusht 2014

Kush Do Dominoje Kete Vit?

  Gold Ag

  Ghetto

  Noizy

  Unikkatil

  2po2

  D.U.D.A

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra