teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Zhaku - Censura

Videoklip Audio

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  3.9 / Votuan:  20


Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Censura" kėnduar nga Zhaku.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Zhaku i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Zhaku - Censura

Titulli: Zhaku - Ƈensura +18 (Official Song) 2013 [2014-07-09]
BEHU FANS s AlbaniaMusicHites
Entertainment Kohezgjatja: 2:17 | Shikime: 61813 | Vota: 171 | Mesatarja Votimit:
Me shume kenge nga: Zhaku

Zhaku
ZhakuGėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Agron Maqellara 47 vjeē

Votimi i Javes
   28 Korrik - 3 Gusht 2014

Kush Do Dominoje Kete Vit?

  Gold Ag

  Ghetto

  Noizy

  Unikkatil

  2po2

  D.U.D.A

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra