Më mbaj mend (për 1 muaj)

00 Genti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Gent Aliaj
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: 00 Genti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Në Prill 2006, 00 Genti merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Genti Ecen Vete". Në Maj 2007, 00 Genti merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Historia E Ping Pongut". Në Shtator 2007, 00 Genti merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2007 me këngën "Analizimi I Flamur Topit Ne Minor". Në Maj 2008, 00 Genti merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Sayonara". Në Nëntor 2008, 00 Genti merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Endrra Bardh E Zi". Në Maj ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Filonid Aliu

Asdren Rrahmani

Flamur Cana

Jetmir Banishta

Rrugaci I Art

Escobars

Sajmen

G.B.M.C.

Belistar

Dren Gashi

Tags: 00 Genti, 00 Genti, Gent Aliaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet