A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

00 Genti - Endrra Bardh E Zi


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/11/2008

2008-11-20T00:00:00

Participating in

Kënga Magjike 2008


driten e banjos ndeze
ecen ngadale sikur mbi veze
lekuren me akull djeg
syri ndriqon nje njolle t zeze

sillesh me mire se nje vit me pare
dukesh me mire se nje vit me pare
ndoshta ti je

nje puthje e lehte heret ne mengjes
nje shi me fruta kur dielli djeg
nje hene e plote zhytur ne liqen
ndoshta ti je

fjala ne vesh jehon
nje portokall nuk di ku shkon
zilja nga gjumi zgjon
permbi fytyre nje gjethe e njome

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019