A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

00 Genti - Genti Ecen Vete


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/04/2006

2006-04-16T00:00:00

Participating in

Top Fest 3Nen dritat e kuqe te nje dhome
Thika shoh cdo nate
Mes permes zemres se pafajshme
Trupit persegjate
Kjo qe une tregoj esht nje histori
Nje histori e vertete
Per ty ai ajo e ata ato
Qe n'mend me kane mbete

Jo nuk dua te te blej
Jo nuk thirra hej hej hej
Sdo te ndalem asnjehere
Do i vras te gjithe menjehere

E vitet iken pa meshire
Nuk e di perse
Dhe kujtimet iken larg
Sa thashe 1 2 3
Do kendoj e do therras
deri ne mesnate
E pastaj do bisedoj
Tradhetine gjate

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019