A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

00 Genti - Ora N'form Lule


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/05/2010

2010-05-23T00:00:00

Participating in

Top Fest 7Me prek me bej te fluturoj
Pa fjale hija do te mbese
Qello si babi yt njelloj
Nje jave dhe emri do ju vdese
Do ju vdese
Me prek korniza eshte vrare
Njesoj ne diell dhe ne shi
Vendos kuroren ne sirtar
Dil jasht me masken bardhe zi
Bardhe e zi

Detin ne gote ma sjell
Boten ne dore mbaj
Mos harro se nga je
Diellin me ty ndaj

Ne vjeshte nje flale qe lapsi shkroi
Me kot as goma dot se heq
S'ka gje mbuloje gjithe me boje
Beso kam pare edhe me keq
Dhe me keq
Lart e posht ne copa i ndare
Mjeshter nuk ka t'me ngjise si me pare
Zemren si top godite perhere
Do behesh pak pis
Ti thuaj esht vere

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019