Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: 02 është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Nëntor 2003, Jehona Sopi marrin pjesë në Kënga Magjike 2003 me këngën "Tash Dhe Perseri", në bashkëpunim me 02....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

II Fratres

Zineflw

Triada-T

K-Boy's

Maskat-G

North Side

G-X

Double-G

Arm

O.R.G

Tags: 02


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet