Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: 0290 është një grup artistësh i njohur. Në Nëntor 2007, 0290 marrin pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Jena"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Motrat Krasniqi

Orient Express

Supernova

Hareja

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Bloody Soldierz

R.A.G

Tempulli G

Kadenca Dhe Naseri

Tags: 0290


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet