Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

04 Band

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: 04 Band është një grup artistësh i njohur. 04 Band kanë publikuar edhe albumin e parë, ku kanë sjellë këngë të ripërpunuara të cilat janë pritur mirë nga publiku. Më datë 16 Maj 2017, 04 Band publikojnë videoklipin "Te Kam Xhan". Më datë 26 Korrik 2019, 04 Band publikojnë videoklipin "Buqe". Harox është kujdesur për muzikën dhe tekstin, ndërsa Florent Boshnjaku për orkestrimin dhe miksimin. Klipi i këngës i cili është me skena verore, i është besuar produksionit ‘Glamour HD’....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

Gillespie

Night Rappers

Grupi Mjellma

R.A.G

Madd Dogs

Motrat Krasniqi

Supernova

Tempulli G

Kadenca Dhe Naseri


Tags: 04 Band

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet