Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: 1keyy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 30 Mars 2016, 1keyy publikon videoklipin "Per Ty Babë", në bashkëpunim me Unineb....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

J.B.

Dora

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Floriant Salihu (Flow)

Natra

I Panjohuri

Tags: 1keyy


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet