Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  34
 • Emri i Vërtetë:
 • Kreshnik Jupolli
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: 1ky është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kreshnik Jupolli i njohur 1-Ky ka lindur ne Prishtinë, ku jeton dhe studion. Ai vijoj mesimet ne shkollen fillore "Dardania" ne Prishtinë, si dhe shkollen e mesme e perfundoj ne Gjimnazin natyror "Xhevdet Doda". Ai njihet per bashkpunimet e tij me kengetare te tjere si Casper, Nescho etj. Kreshniku muziken e ka si hobi dhe veqohet per talentin e tij sidomos neper refrene te kengeve....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Bushtra

Uragani

K.M

Jimm

Specialisti

Mad Boy

Blacknight

Great

G-Fresh

Rexha-G

Tags: 1Ky, 1 Ky, 1-Ky, Kreshnik Jupolli


Komente mbi këtë artist