Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
1tt'z
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

1tt'z është këngëtar. EMRI : ARIANIT
MOSHA : 18
VENDBANIMI : PRIZREN
NOFKA : 1TT'z {1 te te }
HOBI : HIPHOPIRASH
ShKOLLIMI : E KA NDERPRE
MIRRET ME RAP : QE 4'VJET FULL
BASHKPUNIME : ANESTEZIONI . AGRESIONI . PATTO G FLLIP . CUBA . MR C . SCABY BONSATON DNS . CRYSTAL , EDA , UCK . BIG SELL . ONX . LUCK G etj.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  martini    Heliumi  

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet