Më mbaj mend (për 1 muaj)

2-Namit

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: 2-Namit është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Janar 2019, 2-Namit publikon videoklipin "Ma Bella". Më datë 14 Qershor 2019, 2-Namit publikon videoklipin "Ak47". Më datë 4 Korrik 2019, Dona publikon videoklipin "Nate E Heshtur", në bashkëpunim me 2-Namit. Muzika e këngës u punua nga Bekim Malsia, teksti u shkrua nga Vigan Sulejmani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bekim Malsia. Videoklipi u prodhua nga kompania Black Fish Entertainment. Më datë 14 Korrik 2019, 2Namit & Din...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

I Panjohuri

Underground Mc

Dora

Natra

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Bess (Familia Ideale)

L3O

Tags: 2-Namit


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet