Më mbaj mend (për 1 muaj)

2-Namit - Me Than (Remix) (Feat. Albos)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me than per ty
Nuk je mir je mbyll n'vetmi
Me than po qan e sdon me pa kerkan me sy
edhe pse tjeter m'tregun qe e ke gjet
rahat nuk je se veq mu mke dasht vertet
...
...
Remix: Albos - Me Than
2-Namit
Featuring: Albos
Publikimi: 02/05/2023
Mix/Master: Dj Nago


2-Namit - Me Than (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Than (Remix)".
3. Video është e këngës "Me Than (Remix)", por nuk këndohet nga 2-Namit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 2-Namit:


Komente 0