A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Step - Xheloze


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/06/2011

2011-06-05T00:00:00

Participating in

Top Fest 8It's a long time that we try finding the lyrics to "Xheloze" sung by 2 Step.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from 2 Step attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Luan Krasniqi - Xheloze

Kur pot shoh un ty
Po shoh qe u knaqe
Ti ma ban me gisht
Hajde puthem mfaqe
Krejt pot kqyrin ty
Je si qokollada
Je e mir zemer
Krejt si kleopatra

Ti je je shum xheloze
Je pak nervoze
Je shum sharmante me ne
Ti je ekstravagante
Je shum pikante
As arugante nuk je 2x

Afrim Muciqi - Xheloze

ti je shume xheloze zemer
syte mi shikon mua mos pe kqyri dikon tjeter e une keshtu s te dua
mos pe kqyri dikon tjeter
e une kshtu s te dua

REF
hajt se edhe mu o shpirt vjen vera ka dera nese ti nuk don mem fol ka
plot qika tjera
hajt se edhe mu o shpirt vjen vera
ka dera nese ti nuk don mem fol nese ti nuk don mem fol ka plot qika tjera

sa here dalim ne qytet te njejtat fjale mi thua nese s mundesh mem duru dil me shoqe tua
nese s mundesh mem duru dil me shoqe tua

REF
hajt se edhe mu o shpirt vjen vera ka dera nese ti nuk don mem fol ka plot qika tjera
hajt se edhe mu o shpirt vjen vera ka dera nese ti nuk don mem fol ka plot qika tjeraKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019