Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Step - Jolie (Feat. Almenda)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

2Step:
Po du ala
Shija jote buzën tem ka me t'ma marrë
Se prej teje asnjihere nuk jam nda
Shpiritin e kisha shit une ty me t'pa
Ty me t'pa

Jolie, jolie, mo
Jolie, jolie, jo
Nuk ke ku m'pyt
Prej meje me ik
2x

Kam nevojë me t'thën je t'aime
Un a mundem me zhytem
Nëse kam gabu falem
Mos ma bo dashnin e lem
S'kam nevojë me pas harem
Ta kam thën ty babe a jem
Jolie, se veç me ty shpirti po m'flen

Ti sa herë ki dyshu
Sa herë ki xhelozu
Ama un ma von
Ktë ftyr e ki besu
Me mu s'je mo me mu
Se gjithmon t'kom tregu
Dashni, ty dashni

Po du ala
Shija jote buzën tem ka me t'ma marrë
Se prej teje asnjihere nuk jam nda
Shpiritin e kisha shit une ty me t'pa
Ty me t'pa

Jolie, jolie, mo
Jolie, jolie, jo
Nuk ke ku m'pyt
Prej meje me ik
2x

Almenda:
Fale ti, fale ti, fale
Veten se jo nuk ki faje
Une pe teje kilometra larg ama nga ty asnjere e ndame
Dashnia tepër e madhe
Jeta, premtime, dhe planet
Sun e kthej kohën e sun e kthej orën
E munesh me fal ti o jet

Ta kam thy
Zemrën ty
Ti s'e lej, ti s'e lej, ti s'e lej
Sun e kthej
Sun e kthej
Ti s'e lej, ti s'e lej, ti s'e lej
2x

2Step:
Jolie, jolie, mo
Jolie, jolie, jo
Nuk ke ku m'pyt
Prej meje me ik
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi232 Step
Featuring: Almenda
Publikimi: 18/10/2019
Muzika: Marsel Gunga & 2 Step
Teksti: 2 Step
Orkestrimi: Marsel Gunga
Video Produksioni: ND Film Pro


2 Step - Jolie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jolie".
3. Video është e këngës "Jolie", por nuk këndohet nga 2 Step.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 2 Step:


Komente 0