Më mbaj mend (për 1 muaj)

2ton Dhe Struga

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[28-07-2015]
2Ton po vazhdon me performancat e saj nëpër vende të ndryshme. Reperi para pak jave ka publikuar edhe këngën e tij më të fundit “Ani nasht”, që pa dyshim është pëlqyer nga fansat e reperit. E sa ka fansa 2Ton?, Kjo është parë edhe në koncertin e mbajtur nga reperi në qytetin e Strugës.

Aty një numër i madh i njerëzve ishin mbledhur vetëm e vetëm për ta dëgjuar 2Ton teksa shihen që pothuajse të gjithë fansat mbanin në duar telefonat e tyre të ndezur.
 (Indeksonline)Komente 0