Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Ton Me Këngë Të Re

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[31-08-2015]
Studio ‘Massive Production’ po e sjell edhe një tjetër hit. Bëhet fjalë për këngën e re të reperit 2Ton e cila do të dal shumë shpejtë.

Djemtë e talentuar të kësaj studioje Nurteeli dhe Graniti kanë realizuar këtë këngë me një përkushtim mjaft të madh transmeton Tribuna.

Kjo nuk është hera e parë që 2Toni punon me këtë studio. Ai edhe këngën ‘24H’ e ka punuar me Massive Production, këngë kjo që pati sukses të madh.

Detaje të tjera nuk janë të ditura ende por natyrisht se do t’iu njoftojmë më kohë.
 (Indeksonline)Komente 0