Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Parameno” Nga 2 Ton & Dj Viper

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
[13-09-2015]
Reperi i njohur 2 Ton sapo ka lansuar videoprojektin e tij më të ri "Parameno" në bashkpunim me Dj Viper njëkohësisht projektin e tij të 5-të për këtë vit.

Kënga "Parameno" është punuar nga vet 2 Toni së bashku me Dj Nurteel & Granit Gashi në studion "InArt Production".

Tekstin e këngës e ka shkruar poashtu vetë 2 Ton e ndërsa videoklipi është realizuar në Shqipëri nga MAX Production.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      2Ton - Parameno (Feat.Dj Viper) [Teksti dhe Klipi]

Komente 1